Vlastimil Vondruška

Počet zobrazení na stránce:

Přiběhy o úkladech a intrikách
 
Román o růži
 
Historická detektivka se opět odehrává v době panování Přemyslovců, tentokrát za vlády Přemysla II. Otakara a jejím hlavním hrdinou je královský prokurátor a správce Bezdězu Oldřich z Chlumu.
Sběratelé ostatků
 
Slavné bitvy českých panovníků
 
Smrt ve Vratislavi
 
Další příběh z historicko-detektivního cyklu, který se odehrává v dobách vlády Přemysla II. Otakara a v němž v hlavní roli vyšetřovatele vystupuje královský prokurátor Oldřich z Chlumu se svými pomocníky a manželkou Ludmilou.
Strana štěstí
 
Strážce boleslavského mystéria
 
Tajuplný osmý detektivní příběh o zločinech ve středověkých Čechách znovu uvádí na scénu Oldřicha z Chlumu, královského prokurátora.
Tajemství abatyše z Assisi
 
Historický detektivní román z doby vlády Přemysla Otakara II., ve kterém svůj důvtip opět dokazuje královský prokurátor Oldřich z Chlumu.
Velký král Přemysl I. Otakar
 
První část Přemyslovské epopeje začíná ve 12. století a jejím protagonistou je český král Přemysl I. Otakar.
Vládcové ostatků
 
Vražda v ambitu
 
Tři detektivní příběhy z poloviny 13. století se vracejí do doby mládí budoucího královského prokurátora Oldřicha z Chlumu.
Významná sídla české šlechty
 
Záhada zlaté štoly
 
Historický detektivní román z doby Přemysla Otakara II. se odehrává na cestě mezi Prahou a hornickým městem Jílové.
Zdislava a ztracená relikvie
 
V historickém detektivním románu o "hříšných lidech Království českého" prokurátor Přemysla Otakara II. opět vyšetřuje řadu zločinů.
Znamení Jidáš
 
Historický detektivní román z doby krále Přemysla Otakara II. je dalším pokračováním volného cyklu Hříšní lidé Království českého.

<<<12345>>>