Oliver Pötzsch

Počet zobrazení na stránce:

Hrobník
 
Detektivní román se odehrává v hlavním městě rakousko-uherské monarchie na konci devatenáctého století a líčí složité pátrání po pachateli surových vražd vídeňských služek.
Katova dcera
 
Tajemný příběh s detektivní zápletkou se odehrává krátce po skončení třicetileté války v bavorském městě Schongau.
Katova dcera a čaroděj
 
Další část ze série historických thrillerů s kriminálními zápletkami, v níž kat Jakob Kuisl, jeho dcera Magdalena a medik Simon Fronwieser vyšetřují záhadnou vraždu řeholního čekatele v benediktinském klášteře.
Katova dcera a černý mnich
 
Druhá část z volné trilogie historických thrillerů s kriminálními zápletkami přivádí opět na scénu nesourodou trojici vyšetřovatelů, kterou tvoří kat Jakob Kuisl, jeho dcera Magdalena a medik Simon Fronwieser.
Katova dcera a ďábel z Bamberku
 
Pátý díl volné historicko-detektivní série, jejímž hlavním protagonistou a vyšetřovatelem je schongauský kat Jakob Kuisl.
Katova dcera a hra se smrtí
 
V šesté části série historických příběhů řeší kat Kuisl se svou dcerou záhadné vraždy, k nimž dochází v jedné bavorské vesnici během pašijových her.
Katova dcera a král žebráků
 
Závěrečná část z volné trilogie historických thrillerů s kriminálními zápletkami, které se pokoušejí rozplést a vyřešit kat Jakob Kuisl, jeho dcera Magdalena a medik Simon Fronwieser.
Případ Ludvík
 
Napínavý mysteriózní thriller s detektivní zápletkou a historickou linií, ve kterém nález zašifrovaného deníku krále Ludvíka II. Wittelsbacha vede až ke století ukrývanému tajemství.

<<<1>>>