Sharon Kay Penman

Počet zobrazení na stránce:

A všichni svatí spali 1
 
Historický román, jehož děj se odehrává ve středověké Anglii po smrti krále Jindřicha I. před nastolením vlády Plantagenetů.
A všichni svatí spali 2
 
Druhý díl historického románu z období vlády Jindřicha Plantageneta v Anglii zachycuje jeho život a činy po sňatku s Eleonorou Akvitánskou.
Ďáblovo plémě 1
 
Další část středověké historické ságy o vládě rodu Plantagenetů pokračuje v líčení výbušných osudů královské dvojice Jindřicha II. a Eleonory Akvitánské. Volně navazuje na romány "A všichni svatí spali" a "Král a vévodkyně".
Ďáblovo plémě 2
 
Druhá část historického románu o vládě rodu Plantagenetů, ve kterém ožívá barvitě vylíčený svět středověku.
Král a vévodkyně
 
Volné pokračování historického cyklu navazuje na román A všichni svatí spali a líčí dobu vlády Jindřicha II., jednoho z nejvýznamnějších panovníků své doby.
Lví srdce 1
 
První svazek historického románu líčí osudy jedné z největších postav středověku - anglického krále Richarda I. nazývaného Lví srdce.
Lví srdce 2
 
Historický román o osudech legendárního anglického krále Richarda I. pokračuje druhým dílem, který zastihuje panovníka uprostřed svatých válek v Jeruzalémě.
Prokletý trůn
 
Barvitý historický román se odehrává v Anglii a Walesu na přelomu 12. a 13. století, kdy touto částí Evropy zmítají nepřetržité války.
Ve stínu krále
 
Druhá část historického románu líčí dramatické manželství nelegitimní dcery krále Jana, jejíž sňatek měl připoutat vzpurný Wales k anglické koruně.

<<<1>>>